معماری و دیگر هیچ!

معماری و دیگر هیچ!

سال‌ها پیش، دانشجویان رشته‌های معماری و عمران، برای تهیه یک پروژه معماری و یا تحقیق معماری نظیر انواع پاورپوینت تحلیل موزه و یا پروژه کامل مجتمع مسکونی، نیازمند صرف وقت و انرژی بسیاری بودند؛ چراکه نیل به این مقصد، جز با مطالعه فراوان و کسب تجربه بسیار میسر نیست. لکن به دلیل محدودیت در دسترسی به منابع و مراجه مفید و علمی، این امر با دشواری‌های بسیاری همراه بود.

[caption id="attachment_11303" align="alignnone" width="1000"] معماری و دیگر هیچ![/caption]

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رشد روزافزون کاربران اینترنت، دسترسی به منابع و ماخذ معتبر افزایش یافته است. لکن مطالعه، تنها بخشی از فرایند دستیابی به دانش کافی برای به پایان رساندن یک پروژه و یا تحقیق معماری است؛ چراکه این امر سوای بحث تئوری، نیازمند تجربه‌ فراوان در این زمینه نیز هست که جز از طریق اجرا و یا مطالعه طرح‌های اجرا شده، ممکن نمی‌شود.

از سویی دیگر، تابستان و هرگونه اوقات فراغتی، یکی از بهترین زمان‌ها برای یادگیری مطالب جدید به شمار می‌رود و دانشجویان معماری و عمران نیزهمانند سایرین، بخش زیادی از وقت خود را به یادگیری می‌آموزند.لکن این دانشجویان، به سبب کاربردی بودن رشته خود، نیازمند فراگرفتن کار با بسیاری از نرم‌افزارهایی نظیر اتوکد، تری دی مکس، اسکچاپ، etabs و مواردی از این دست هستند.

[caption id="attachment_11304" align="aligncenter" width="852"] معماری و دیگر هیچ![/caption]

فروشگاه تخصصی طرح و پروژه معماری و عمران دیسامگ، با هدف تامین نیاز علمی دانشجویان، در سال 1396 پا به عرصه گذاشت و هم اکنون قصد دارد، با ارائه نایاب‌ترین و کامل‌ترین پروژه‌ها و حتی برنامه فیزیکی آنها، در خدمت عاشقان معماری باشد. این تارنمای اینترنتی، متشکل از بخش‌های مختلفی است که می‌تواند پاسخگوی تمامی نیازهای یک دانشجو از بابت انواع پروژه و تحقیق باشد. بنابرین این فرصت استثنایی را از دست ندهید و با مراجعه به این سایت از طریق لینک‌ سایت در پایان مطلب و استفاده از کد تخفیف musicfm، از 30 درصد ویژه بهره‌شوید.

دست نگه دارید! هنوز حرفمان تمام نشده است. این بار روی صحبتمان با معماران و پیمانکارانی است که قصد انتخاب یک طرح فوق‌العاده برای پروژه خود دارند.شما می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی فنی گروه معماری دیسامگ، طرح و پروژه مورد علاقه خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن به شما ارائه شود.

فروشگاه تخصصی طرح و پروژه معماری دیسامگ

معماری و دیگر هیچ!

10 بار
۱۹ مرداد ۱۳۹۶
اگر به فیلترشکن (VPN) وصل هستید برای استفاده از تعرفه ترافیک نیم بهاء فیلترشکن خود را خاموش کنید.
نظرات
بستن